nedelja 17.02.2019.
22:45

Poslednja večerašnja utakmica 24. kola španske Primere okončana podelom bodova.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Na ''Benito Viljamarinu'' u Sevilji, ekipa Betisa je večeras pred svojim navijačima osvojila bod u duelu sa Alavesom.

Završeno je rezultatom 1:1, a oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Domaći su poveli u 14. minutu meča, posle munjevite kontre kroz sredinu, koju je na kraju realizovao Lo Selso, za 1:0 u korist Betisa.

Nije se dugo čekalo na odgovor Alavesa. Igrao se 28. minut, slobodan udarac sa leve strane, posle kojeg je usledila konfuzija u odbrani Betisa, a najsnalažljiviji u toj gužvi bio je Maripan koji pogađa za izjednačenje na 1:1.

Taj rezultat je ostao do kraja, mada je finiš meča mogao da donese promene, pošto su i jedni i drugi propustili dobre prilike za pobedu.

Posle ovakvog epiloga, Alaves je ostao na šestom mestu sa 36 bodova, Betis ima tri boda manje na osmoj poziciji. Dodajmo još da je Darko Brašanac odirao svih 90 minuta u gostujućem timu.