Betisu samo bod protiv Baskijaca

• 21. januar 2013.

• 23:32

Poslednja utakmica 20. kola španske Primere odigrana je na ''Benito Viljamarinu'' u Sevilji, gde je Betis ugostio posrnuli Atletik Bilbao.

Domaći tim je bio u ulozi favorita pre ovog duela, obzirom da je prethodno vezao dve uzastopne pobede, dok Bilbao u prethodna tri kola nije osvojio ni bod.

Ipak, i jedini i drugi su prekinuli ove serije, obzirom da je meč završen rezultatom 1:1.

Betis je poveo posle samo dva minuta igre, kada je dosuđen penal za domaće, a siguran sa bele tačke bio je Ruben Kastro.

Vođstvo ekipe Betisa ostalo je na snazi sve do finiša prvog poluvremena, a onda je Aduriz savladao Adrijana i postavio konačnih 1:1. Golove možete da pogledate OVDE

Betis je ovim remijem ostao na četvrtom mestu na tabeli sa 35 bodova, a Bilbao je sada četrnaesti sa 22 boda.