nedelja 20.01.2019.
13:56

Veoma zanimljiva utakmica Betisa i Đirone završena je pobedom domaćina.

EPA-EFE/JOSE MANUEL VIDAL

Betis je uspeo da savlada Đironu u okviru 20. kola španske Primere, bilo je 3:2 (1:2).

Kao što vidite, Betis je slavio nakon totalnog preokreta, a jedan smo videli i u prvom poluvremenu.

Veoma zanimljivo prvo poluvreme krenulo je golom iz slobodnog udarca Kristijana Telja u 12. minutu, Betis je stigao do prednosti, da bi gosti golovima Garsije i Dumbije preokrenuli rezultat.

U drugom poluvremenu Loren uspeva da izjednači nakon dodavanja Kanalesa, igrao se 54. minut, a onda totalna neizvesnost do samog kraja.

Kulminiralo je u 94. minutu, penal je bio čist kao suza, Serhio Kanales je pogodio za tri boda.