Betis u poslednjim minutima srušio Barsinog dželata

nedelja 30.09.2018.
22:38

Fudbaleri Betisa slavili su u sedmom kolu španske Primere.

EPA-EFE/RAUL CARO

Leganes je nakon pobede nad Barselonom gostovao na "Benito Viljamarinu" ekipi Betisa, a domaćin je golom u smiraj susreta došao do trijumfa od 1:0 (0:0).

U 28. minutu je Leganes imao dobru priliku, El Nesiri se našao u dobroj poziciji, ali je šutirao preko gola.

Nekih 15ak minuta kasnije, nova šansa za goste, šutirao je El Žar sa ivice kaznenog prostora, ali je Robles dobro intervenisao.

U nadoknadi vremena, Hoakin u velikoj prilici, ali Kueljar krajnjim naporom uspeva da odbrani njegov pokušaj sa samo par metara, rezultat je ostao nepromenjen.

Drugo poluvreme bolje otvara domaćin, Serđo Leon je bio u dobroj prilici, ali je njegov udarac otišao pored gola.

Devet minuta kasnije, dobra šansa za goste, ali El Nesiri ponovo neprecizan.

Usledila je velika inicijativa Betisa, koja se domaćinu isplatila u 89. minutu, kada je na asistenciju Telja, gol postigao Loren, za veliku radost na tribinama "Viljamarina".

Do kraja nije bilo promene rezultata, Betis peti sa 12 bodova, dok je Leganes i dalje poslednji, sa četiri boda iz sedam kola.