• Autor: Lazar Mitrović

• 14. februar 2016.

• 00:00

Ekipa iz Sevilje osvojila bod na teškom gostovanju u La Korunji.

Na 'Riazoru' su se sastala dva kluba koja beleže veoma loše rezultate u poslednje vreme.

Deportivo je još jedan meč završio bez pobede, odigravši nerešeno protiv Real Betisa, rezultatom 2-2.

Ekipa Viktora Sančesa tako, ni posle 8 mečeva ne zna za pobedu, dok je Betis, nakon pobede nad Valensijom u prošlom kolu izborio nerešen rezultat u Galiciji.

Iako je bio bolji rival u ovom meču 'Depor' nije uspeo da kruniše dobar meč pobedom.

Domaći tim je došao u vođstvo, pogotkom Aleksa Bergantinosa u 15. mnutu.

Usledio je odgovor zeleno-belih, koji su preko Musonde dopli do izjednačenja u 20. minutu. U 37. minutu, gosti su došli do preokreta pogotkom Vargasa.

Usledili su ataci domaćeg tima, ređale su se šanse pred golom Adana, a igrao se 51. minut kada je Fađir postigao pogodak za izjednačenje.

Deportivo je bacio nastavio sa napadima, ali im je falilo sreće u završnici, pa su se na kraju zadovoljili osvajanjem 1 boda.