nedelja 01.11.2020.
16:09

Sjajni fudbaler učestvovao u sva tri gola andalužanskog tima

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Fudbaleri Betisa vratili su se na pobednički kolosek, nakon dva uzastopna poraza, pobedom protiv Elčea 3:1 na domaćem terenu.

Najzaslužniji za trijumf kluba iz Sevilje bio je Kristijan Teljo, strelac golova u 29. i 56. minutu.

Oba puta mu je kod pogodaka asistirao iskusni Serhio Kanales.

Prvi gol Teljo je postigao nakon hirurški preciznog pasa španskog veziste, dok je drugi pododak usledio takođe nakon velike "borbe" sa ofsajdom.

Prethodno je Betis stigao do vođstva u već u sedmom minutu nakon asistencije Sanabrije, a u trenutku vođstva od 2:0 Fekir je promašio penal u nadoknadi prvog poluvremena za još ubedljivije vođstvo.

Utešni gol za goste iz Elčea postigao je Hosan na isteku jednog sata igre nakon sjajnog udarca van šesnaesterca.

Betis je ovom pobedom prekinuo niz od dva poraza (protiv Atletika i Valensije), dok je stao posle čak četiri utakmice koje nije izgubio.