subota 21.10.2017.
18:04

Fudbaleri Real Betisa upisali su novi trijumf u španskoj Primeri, dok Alaves ističe ozbiljnu kandidaturu za povratak u niži rang.

Epa/Alberto Morante

Ekipa iz Andaluzije slavila je na svom "Benito Viljamarinu" rezultatom 2:0 (1:0) protiv Deportivo Alavesa.

Poveli su domaći u 13. minutu, strelac je bio Sanabrija na asistenciju Baragana.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, a onda je Aleksisa autogolom povećao prednost Betisa nakon pola sata igre u nastavku.

Uveo je nakon tog gola domaćina trener ekipe iz Vitorije u igru i Kataija, ali ni bivši igrač Crvene zvezde nije pomogao Alavesu da se spase poraza.

Zaigrao je u finišu utakmice za Alaves i Bojan Krkić, ali ni to nije dalo rezultate, pa je Betis zasluženo slavio.

Ekipa iz Sevilje sada je na visokom šestom mestu na tabeli sa 26 bodova, dok je Alaves pretposlednji sa samo tri osvojena boda i čak osam poraza.