Bešiktaš ućutkao kritičare, preokret pred Partizan!

nedelja 19.08.2018.
20:20

Na poluvremenu je izgledalo drugačije, ali drugih 45 minuta donelo je pravu sliku o kvalitetu ekipe Bešiktaša.

EPA-EFE/SEDAT SUNA

U drugom kolu turske Superlige, ekipa Bešiktaša savladala je večeras kao gost ekipu Erzurumspora rezultatom 3:1 (0:1).

Sve dileme oko pobednika razrešio je Kvarežma, koji je deset minuta kasnije realizovao jedanaesterac za Bešiktaš. Iznudio ga je Džermejn Lens, koji je nepropisno zaustavkljen  od strane golmana Čanbazoglua.

Podsetimo, tim iz Istanbula u četvrtak od 20:30h gostuje Partizanu u prvoj utakmici plej-of faze kvalifikacija za Ligu Evrope.

Bešiktaš: Zengin - Gonul, Pepe, Vida, Adrijano - Ujsal (Lens od 72.), Medel - Kvarežma, Ozjakup (Erkin od 37.), Babel - Negredo (Arslan od 82.)