petak 24.05.2019.
23:15

Sjajni Adem Ljajić je bio ponovo ključni igrač Bešiktaša.

EPA-EFE/SEDAT SUNA

Ekipa Bešiktaša je ciljala titulu ove sezone u turskom šampionatu, ali nisu do nje stigli nakon što su posustali u poslednjim mesecima.

Bešiktaš je danas savladao Kasimpašu sa 3:2, a srpski reprezentativac Adem Ljajić je doprineo sa dve asistencije.

Jalcin je doveo Bešiktaš u prednost u 10. minutu na asistenciju Ljajića, ali je samo tri minuta kasnije Hajradinović izjednačio za goste.

Ipak, do kraja poluvremena u poslednja dva minuta Jalcin postiže još dva gola, a za njegov het-trik ponovo je asistent bio Adem Ljajić.

Sve što su gosti uspeli da urade jeste da smanje na 3:2 u 67. minutu preko Koite.

Ovom pobedom Bešiktaš je uspeo da se plasira u grupnu fazuLige Evrope.