Bešiktaš se namučio sa Mersinom

subota 30.08.2014.
22:54

Jedan od klubova koji će u tekućoj sezoni igrati sa Partizanom u grupnoj fazi Lige Evrope upisao je pobedu na startu turskog šampionata ali je do prva tri boda Bešiktaš stigao teškom mukom.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Fudbaleri Bešiktaša upisali su prva tri boda u prvom kolu turske Superlige pošto su na gostovanju Mersinu slavili rezultatom 0:1 (0:1).

Nakon neupeha koji su doživeli u kvalifikacijama za Ligu šampiona izabranici Slavena Bilića upisali su pobedu protiv Mersina i to zahvaljujući pogotku koji je u završnici prvog poluvremena postigao Čenk Tosun.

Za istanbulski sastav večeras nije nastupio Demba Ba a Austrijanac Veli Kavlak morao je da napusti teren posle 28 minuta igre zbog povrede.

Bešiktaš će do početka takmičenja u Ligi Evrope i duela sa Asterasom na "Olimpijskom stadionu Ataturk" ugostiti Rizespor u okviru drugog kola turske Superlige.

Duel sa Partizanom istabulske crno-bele očekuje u trećem kolu grupe "C" a taj meč će biti odigran u Beogradu.