Berbatov ''pocepao mrežu'', bodovi Fulamu!

• 23. februar 2013.

• 15:41

U prvoj utakmici subotnjeg programa u okviru 27. kola Premijer lige, Fulam je pred svojim navijačima savladao ekipu Stouka. Sjajan gol Berbatova, Švarcer odbranio penal.

Zanimljiv duel viđen je na ''Krejven Kotidžu'', gde je Fulam pred svojim navijačima savladao Stouk rezultatom 1:0.

Pobedu domaćem timu doneo je iskusni Dimitar Berbatov, fenomenalnim pogotkom u 45. minutu. Posle akcije njegovog tima po desnoj strani, lopta je stigla do Bugarina koji neodbranjivim volej-udarcem sa nekih 13 metara šalje loptu pod prečku gola golmana Begovića - 1:0!

Mogli su gosti do izjednačenja u drugom poluvremenu. Posle igranja rukom Deđagaha u svom kaznenom prostoru, dosuđen je jedanaesterac za Stouk u 56. minutu, ali udarac Voltersa sa bele tačke zaustavio je iskusni golman Švarcer.

Imali su fudbaleri Stouka još par lepih prilika u nastavku, finiš meča protekao je u njihovoj inicijativi, mada je i Petrić mogao na drugoj strani da otkloni sve dileme.

U svakom slučaju, 1:0 za Fulam, ukupno osma njihova pobeda ove sezone kojom su na jedanaestom mestu prišli samo na bod zaostatka za današnjim rivalom.

Inače, većina utakmica ovog kola počinje u 16 časova.