Berardi dao Milanu četiri, Fiorentini tri komada!

• Autor: Boris Jovanović

• 06. maj 2014.

• 21:12

Sjajni fudbaler Juventusa na pozajmicu u Sasuolu večeras ponovo iznenadio favorita. Het-trik u prvom poluvremenu odlučio u pobedi Sasuola u Firenci od 4:3.

Sasuolo je iskoračio iz zone ispadanja, slavili su na "Frankiju" sa 4:3 i na taj nači preskočili Bolonju i Kjevo.

Emilijani su trijumfovali na krilima odličnog Berardija koji je zimus zapalio Seriju A sa četiri gola protiv Milana. Sada je dao het-trik za poluvreme, jedan iz penala. Fiorentina je smanjila na 3:1, takođe sa bele tačke, strelac Rodrigez, da bi Sansone ponovo doneo gostima četiri gola prednosti.

Za navijače reprezentacije Italije je dobra vest da se Pepito Rosi vratio na teren i to golom, a do kraja je Huan Kvadrado lob udarcem postavio konačnih 3:4.

Meč je više značio gostima, bore se za opstanak, Fiorentina je na 4. mestu, u LE i tu će ostati do kraja sezone.

Ovo 36. kolo zatvaraju Napoli i Kaljari, meč je počeo od 21 čas.