subota 01.02.2020.
17:52

Real Madrid bolji, čime je utvrdio prvo mesto na tabeli.

EPA-EFE/Emilio Naranjo

Real Madrid je slavio u velikom derbiju Madrida, bilo je 1:0 zahvaljujući daleko boljoj igri u drugom poluvremenu. U prvom je Real napadao, ali je to bilo jalovo dok je možda čak Atletiko bio konkretniji.

Vitolo je promašio veliku šansu za Atletiko u 18. minutu, a onda je Korea u 24. minutu pogodio stativu. Do kraja poluvremena Korea šutira pored gola iz dobre situacije.

Real je imao svoje poluprilike, jednu preko Ramosa, ostali napadi su bili jalovi i moralo je nešto da se promeni pred drugo poluvreme.

Zidan je odlučio da napravi dvostruku izmenu, Vinisius i Lukas Vaskez su ušli i napravili velike probleme odbrani Atletika. Gol smo videli u 56. minutu utakmice.

Upravo je Vinisius poslao sjajnu loptu za Ferlanda Mendija koji fantastično pronalazi Benzemu koji je bio sam na drugoj stativi za 1:0. Mat u tri poteza.

Odlično je Zidan postavio zid ispred golmana Kurtoe u nastavku, Atletiko nije ni pretio, pa je Real definitivno na prvom mestu i nakon ovog kola.

Luka Jović danas nije dobio šansu, baš kao ni Šaponjić na drugojstrani.

22:58

Nije lijepo ni lepršavo, ali je učinkovito... Nekako mi ovo liči na prvu Zidanovu sezonu kada smo se mučili tamo do marta a onda uzeli LŠ i prvenstvo...

Bádr Hari
22:19

haha kakva kradja u reziji Estrade samo da bi napakostili mom idolu Messiju. :D:D:D

Dimebag Dárrell
00:10

Na ovaj komentar mi žao i da te zezam...

18:58

Zanimljiva utakmica,oba trenera opreznije usli u mec...ali genijalnost Zidana dolazi do izrazaja,bas je pogodio sa izmenama...Ferland Mendi najbolje pojacanje od svih,stena,borac i bolji defanzivno od Marsela...Fede Valverde miljenik publike,ceo stadion skandira njegovo ime i proglasen je za igraca utakmice

El Pístolero
18:57

Fernandez rešio 'Madrilenjo'!

GoHardV3
19:50

Isti onaj koji je 5 penala u el klasiku ponistio? 2 nad Varanom, 2 na Benzemom i 1 nad Ramosom :D

DEL PIEROO
07:28
01:46

A da počneš da gledaš utakmice? :D

GoHardV3
18:55

Koliko god je sudija pokusavao nesviranjem da pruzi sansu Atletiku za gol, toliko je Real cvrst u odbrani. Sa ovakvim Mesijem oni gledaju u ledja Realu, bez njega bi 15 bodova manje imali :D

Badr Hari
19:34

Sa ovakvim Fernandezom, Lahozom, Manzanom, Gonzalesom, Munuerom & Co. beže samo 6 bodova (uz utakmicu više), bez njih bi zaostajali 10 bodova. :D

GoHardV3
18:57

Tako je, sa njima Barselona uspeva da odrzi korak, bez njih 15. pozicija za prevare veka tipa Pike, Buskec, Alba, Cavi Iniesta :D

Mirjevac
22:03

Hahahaha, znaci nisi gledao utakmicu vec tek samo onako pises komentar? Da si gledao utakmicu ti bi vido da je sudija sudio" tri penala za Atletiko ali oni ih nisu iskoristili, hahaha! Sto se tice Mesija on ce opet da odigra odlicno protiv reala na barcinom stadionu za treniranje na bernabeu, Barca sa Mesijem na svom stadionu za trebiranje na Bernabeu uvek dobro odigra zbog publike i sljusti reala sa po pet do sest golova, tako da je barca na tom stadionu nezaustavna!

Crveni Lucifer
18:54

Mocan real, deluju opet silno kao kad su uzimali lige sampiona, glavni su favoriti u tom takmicenju. Ko zna kakvi si krsevi barsa i atletiko moze i tripleta da se uzme

Tata Messi
19:46

Sreca pa Junajted ne igra u La Ligi.Da igraju bili bi prvi na tabeli 100 % :D

Mirjevac
21:59

Hahahaha, mocan real a jedva pobedi sa jedan nula, uz narvno sudijsku pomoc! Sta reci stari isprobani realov recept, kad nemozes da pobedis pozoves sudije u pomoc i onda si pobedio kao i uvek dosad!

Badr Hari
18:52

Kako je samo iskusno i hladnokrvno Xavier Estrada Fernandez odmahnuo rukom u 30-om minutu nakon čistog penala Kazemira nad Moratom, u maniru legendi Reala poput Lahoza, Manzana, Čakira, Kassaija, Rocchija, Kujpersa, Olivera, Klatenburga i mnogih drugih. :D

Alex DeLarge
19:13

To se zove moc, kad otimas bez da te cak i briga sta ce sirotinja da misli... Na Bernabeu ce dobiti 3 penala protiv Barse, jer eto tako...