• 22. septembar 2019.

• 22:52

Dobra partija Reala, Sevilja jako loša.

Zinedin Zidan je uplatio sebi malo kredita pobedom nad Seviljom u gostima.

Ekipa Real Madrida je slavila po treći put ove sezone u Primeri, ovoga puta na veoma teškom gostovanju u Sevilji gde su pobedili domaćina rezutatom 0:1 (0:0).

Madriđani su bili bolji rival danas od Sevilje, od starta su imali inicijativu, a prvu priliku tek negde oko 35. minuta  kada je Eden Azar imao izglednu situaciju.

Karvahal do kraja poluvremena preti, a upravo je ovaj igrač bio ključni kod gola Real Madrida, ispostaviće se i jedinog gola na utakmici.

Sevilja bez ozbiljnijih napada, poništen im je jedan gol pred kraj utakmice kada je Ćićarito ugurao loptu iza leđa golmana Kurtoe, ali je tada zasluženo pokazan ofsajd.

Luka Jović i Nemanja Gudelj danas nisu izlazili na teren, gledali su ovaj meč sa klupa svojih timova.