Benz u nadoknadi za vođstvo Reala pred odmor!

četvrtak 15.12.2016.
12:24

Na programu je polufinale Svetskog klupskog prvenstva, sastali su se Klub Amerika i Real Madrid.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

"Kraljevski" put je na dobrom putu da se plasira u finale Svetskog klupskog prvenstva, kako nakon 45 igre na "Internacionalnom stadionu" u Jokohami vode sa 1:0.

Gol je postigao francuski reprezentativac Karim Benzema, u poslednjim sekundama prvog dela.

Strpljivo je Real gradio poslednji napad pred odmor, lopta je stigla do Krosa, koji je odlučio da pokuša da uposli Benzemu. U tome je i uspeo, Francuz je prihvatio savršenu loptu bivšeg igrača Bajerna i matirao golmana meksičke ekipe Munjoza.