Benfika slavila, Žile učestvovao u drugom golu o kojem će se tek pričati!

subota 31.03.2018.
21:18

Benfika je uspela da slavi na svom terenu protiv Gimaraeša sa 2:0, a oba gola postigao je Žonas.

Epa/Miguel A. Lopes

Probleme je imala Benfika u prvom poluvremenu, nisu lako stizali do gola Gimaraeša, a uspeli su da "probiju" bunker protivnika tek u nadoknadi vremena.

Nakon centaršuta, lopta je pogodila u ruku jednog od fudbalera Gimaraeša, a Žonas je uzeo loptu i pogodio sa bele tačke za 1:0.

Lakše su disali u drugom poluvremenu igrači Benfike, a novi gol smo videli u 78. minutu, bio je to gol o kojem će se tek pričati.

Andrija Živković je vodio loptu po sredini terena, vukao je kontru, dodao do Himeneza koji "rabonom" upošljava Žonasa za 2:0!

Igrali su srpski fudbaler, Ljubomir Fejsa je odigrao svih 90 minuta, dok je Andrija Živković izašao par minuta pre kraja utakmice.