Beloti briljirao zbog Ljajića, Sasuolo sa dva igrača manje do boda u nadoknadi!

sreda 04.04.2018.
20:28

Sjajna utakmica Torina u meču protiv Krotonea, uspeli su da slave ubedljivu pobedu uz odličnu partiju Adema Ljajića.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Adem Ljajić ulazi u sve bolju formu kako se sezona približava kraju.

On je danas u meču protiv Krotonea uspeo da zabeleži jednu asistenciju, zaslužan je i za prvi gol jer je usledio nakon njegovog prekida.

Andrea Beloti je bio sjajan, uspeo je da postigne het-trik danas.

Prvi gol usledio je nakon kornera Adema Ljajića, Andrea Beloti je ostavljen sam, prvi udarac je odbranio golman, drugi je bio dosta sigurniji, 1:0.

U 20 minutu nakon duplog pasa Falkea i Baselija, Falke je uputio dobar udarac i savladao golmana gostiju, a ubrzo je usledio i treći gol.

Igrao se 36. minut kada je Adem Ljajić ponovo izveo prekid, Andrea Beloti je ovoga puta odmah uspeo da postigne gol, već je bilo sve rešeno. Za kraj, Beloti postiže još jedan gol, Falke mu je bio asistent u 68. minutu.

Krotone je do kraja uspeo da postigne počasni gol, Faraoni je bio strelac u nadoknadi vremena.

U drugom meču Kjevo bolji od Sasuola ali je primio šokantni gol u poslednjim sekundama, prvi gol postigao je Đakerini u 72. minutu za Kjevo, izjednačio je Kasata u petom minutu nadoknade. Radovanović je odigrao čitav meč, a napominjemo i da je Sasuolo od 29. minuta igrao sa igračem manje jer je Ađapong dobio crveni karton, a sa dva igrača manje su igrali od 84. minuta kada je Manjaneli dobio drugi žuti karton.

Kjevo - Sasuolo 1:1
Torino - Krotone 4:1