nedelja 06.05.2018.
22:22

Real se vraća.

EPA-EFE/Javier Belver

Real Madrid je uspeo opet da izjednači, majstorski pogodak postigao je Geret Bejl.

Barselona nije uspela da izdrži, sa igračem manje, protiv Reala je teško sačuvati mrežu.

U 72. minutu, Asensio je vratio za Bejla koji je sa dvadesetak metara lansirao bombu u gornji levi ugao.

22:35

Dobar je bejl dobar,da je bar dve godine mladji voleo bi ga u liverpoolu uz novac za salaha ovako proso brzi voz ..

22:30

Real ostecen za crveni Albe i cist penal koji bi i slepac video, smeh :D

casemirothebeast new
23:12

razumem da smo osteceni ali daj. Protiv Bajerna su sudili u nasu korist. Red je da i mi osetimo na nasu kozu. igrali su 50 minuta sa igracem vise i mogli su dati gol. Hala Madrid!

MSSZRMK
22:24

Kartoni nigde za igrače Barselone.Penal nad Marselom nigde.

Boixos_Nois
23:20

Barci poništen čist gol, Baleu oprošten crveni (još je dao gol poslije toga), drugi zuti za Ramosa?? 8-20 omjer faulova, a Barca dobije crveni hahaha . nije ih Real mogao pobjediti ni sa igračem više haha