Bejl ''kao maljem''!

• 25. februar 2013.

• 22:57

Još jedna sjajna partija prve zvezde Totenhema Gareta Bejla, koji je fantastičnim pogotkom u završnici meča doneo novu pobedu ekipi Andrea Viljaša-Boaša.

U poslednjoj utakmici 27. kola Premijer lige, Totenhem je u meču punom preokreta savladao domaći Vest Hem rezultatom 3:2.

''Sparsi'' su poveli već u 13. minutu meča. Konfuznu reakciju odbrane Vest Hema na najbolji način je iskoristio Garet Bejl.

Njemu je najpre ''poklonjena'' lopta, a onda mu ostavljen o i dovoljno prostora da preciznim šutem pošalje loptzu u donji levi ugao gola ''Čekićara'' - 0:1.

Ipak, nije se dugo čekalo na odgovor domaćih. Samo deset minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za Vest Hem koji je u gol pretvorio Endi Kerol za izjednačenje na 1:1.

Tim rezultatom otišlo se na poluvreme, a posle trinaest minuta igre u nastavku, Džo Kol je doneo preokret Vest Hemu - 2:1.

Posle perioda nešto mirnije igre, u 76. minutu dosuđen je slobodan udarac za goste. Lopta se u kaznenom prostoru domaćih odbijala od jednog do drugog igrača, dok je Sigurdson konačno nije smestio u mrežu - 2:2.

Nadali su se ''Čekićari'' makar bodu iz ovog meča, ali u 90. minutu Garet Bejl još jednom potvrđuje sav svoj kvalitet.

Započeo je akciju svog tima tokom koje je oboren na zemlju, sudija je pustio prednost, Velšanin se pridigao, zatim primio loptu i - na fenomenalan način, sa preko 25 metara je poslao u mrežu - 2:3, neodbranjivo! Gol pogledajte OVDE.

Pobeda Totenhema za treće mesto na tabeli Premijer lige...