BATE se raspucao pred dolazak u Humsku!

subota 22.08.2015.
20:23

Beloruski šampion večeras je poslao jasnu poruku Partizanu pred odlučujuću borbu za plasman u Ligu šampiona!

Twitter, Bate Borisov

Posle nekoliko neubedljivih i neefikasnih partija u poslednje vreme, ekipa BATE Borisova večeras se raspucala u pravom smislu te reči i napravila sjajnu uvertiru pred dolazak u Beograd na utakmicu sa Partizanom u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu šampina.

BATE je večeras u 17. kolu šampionata Belorusije deklasirao ekipu Nemana sa čak 7-1, i to bez nekolicine standardnih igrača u startnoj postavi.

Samo pet minuta od početka utakmice viđen je i prvi pogodak na ovom meču, a strelac je bio Signevič.

Bio je to samo uvod u goleadu koja je usledila, a već u devetom minutu na semaforu je bilo 2-0, posle pogotka Karnickog.

Do kraja prvog poluvremena još jedan gol Signeviča u 24. minutu, a u drugom delu utakmice domaći su bili još efikasniji.

Volodko u 48. i Stasevič u 52. minutu su se pobrinuli za ''petardu'', gosti su iz penala u 71. minutu smanjili na 5-1, a još dva gola delo su Rodionova u 77. i 86. minutu.

Rodionov je u 64. minutu ušao umesto Staseviča i na najbolji način opravdao svoj ulazak.

BATE Borisov: Černik, Dubra, Karnicki, Volodko, Singevič, Rios (Gordejčuk od 64), Stasevič (Rodionov od 64), Olehnovič, Mladenović, Poljakov, Baga (Lihtarovič od 75).