Baš ne ide bez Ibre, PSŽ poražen sa dva igrača više!

• 17. novembar 2012.

• 19:28

Novi šok za navijače Pari Sen Žermena. Skupoceni tim večeras na Parku prinčeva nije iskoristio prednost od dva igrača više maltene tokom čitavog drugog poluvremena. Na kraju, Ren odneo sva tri boda.

U odsustvu prve zvezde tima, Pari Sen Žermen nimalo ne liči na ekipu koja je kadra da se bori za titulu ove sezone u šampionatu Francuske.

''Sveci'' su večeras doživeli i drugi uzastopni poraz na svom terenu, a posle Sent Etjena, bodove sa Parka rinčeva odneo je večeras i Ren u meču 13. kola Lige 1.

Gosti su slavili sa 2:1, a njihov trijumf još više dobija na značaju ako se ima u vidu da su od 52. minuta igrali bez dvojice isključenih fudbalera!

Alesandrini je u 13. minutu doveo Ren u vođstvo, izjednačio je Nene u 22, da bi četiri minuta kasnije golman Kostil dobio direktan crveni karton u ekipi gostiju.

Međutim, sa igračem manje na terenu, Fere je u 35. minutu ponovo doveo Ren u vođstvo koje su gosti zadržali do kraja, iako su u 52. minutu ostali i bez Makuna zbog dva žuta kartona.