Baš im ne ide, Paunov Čikago opet bez pobede

nedelja 01.04.2018.
10:56

Nova sezona za ekipu Veljka Paunovića nije počela onako kako se očekivalo. Doduše, noćas su bar uspeli da izbegnu novi poraz.

EPA/TANNEN MAURY

Posle dva vezana neuspeha na startu sezone, ekipa Čikago Fajra noćas je pred svojim navijačima remizirala sa Portlandom.

Ovaj meč je završen rezultatom 2:2, Portland je dva puta vodio, a Čikago uspeo dva puta da poravna rezultat.

Već u šestom minutu meča, Valeri je pogodio za vođstvo gostiju i taj detalj je obeležio prvo poluvreme. Početak drugog bio je u znaku domaćih, koji su golom Nemanje Nikolića uspeli da izjednače na 1:1.

Samo pet minuta kasnije Portland je ponovo poveo, ovoga puta strelac je bio Blanko, a konačnih 2:2 opostavio je Vinsent u 84. minutu, na asistenciju Bastijana Švajnštajgera.

Naš Aleksandar Katai nije imao svoj dan. Bio je u startnoj postavi Čikaga, ali ga je Paunović zamenio već u poluvremenu.

Sledeću utakmicu Čikago igra 8. aprila, rival će mu biti ekipa Kolumbusa koja je odlično započela sezonu i nalazi se u vrhu tabele Istočne konferencije.