Barsina goleada pred madridski derbi

• 01. decembar 2012.

• 21:53

Barsa nastavlja da ''teroriše'' rivale u Primeri, večeras Bilbao sa Kamp Noua ispraćen sa pet golova u mreži.

Uoči madridskog derbija između Reala i Atletika, Barselona je večeras u meču 14. kola Primere savladala Bilbao sa 5:1 i nastavila seriju pobeda kojoj se ne vidi kraj.

Počelo je golom Pikea u 22. minutu posle kornera i dve odbrane golmana gostiju. Samo tri minuta kasnije, sjajan pas Ćavija ka Mesiju, koji izlazi sam pred Iraizoza i već je ''laganih'' 2:0.

Do kraja prvog poluvremena Adrijano je postigao treći gol za Barsu, posle sjajne akcije, gosti nisu znali odakle im preti veća opasnost, na kraju Adrijano ostaje usamljen na desnoj strani i egzekucija je neminovna - 3:0.

U 57. minutu u sličnoj poziciji našao se Fabregas koji takođe iskosa sa desne strane postiže četvrti gol.

Ibai Gomes je osam minuta kasnije postigao počasni gol za Bilbao, a tačku je stavio, nravno, Leo Mesi u 70. minutu za konačnih 5:1!