Barsin preokret protiv Eibara, Suarezov het-trik!

nedelja 25.10.2015.
20:08

Fudbaleri Barselone stigli su i do 7. pobede u prvenstvu Španije pošto su danas savladali ekipu Eibara na svom terenu rezultatom 3:1.

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Ekipa Barselone ponovo je zabrinula svoju armiju navijača pošto je nakon samo deset minuta igre gubila od Eibara sa 1:0 pošto je gol postigao Baston u 10. minutu.

Ipak, Barselona nakon toga preuzima stvar u svoje ruke i relativno brzo stiže do izjednačenja.

Sjajno je Nejmar prošao po sredini, lopta je stigla do Sandra koji šalje loptu Suarezu, a Urugavaj u punom naletu pogađa gol Eibara glavom za 1:1.

Ništa značajnije do kraja prvog poluvremena osim jedne dobre prilike za Eibar koju nije iskoristio Keko u 40. minutu meča.

U drugom apsolutna dominacija Barselone, do vođstva stižu već u 48. minutu meča i to preko Suareza na asistenciju Nejmara koji je ponovo sjajno izgradio poziciju. Suarez je rutinski savladao golmana gostiju za 2:1, pa je Barsa lakše disala do kraja utakmice.

Ipak, u 84. minutu Maskerano dobija crveni karton i taman kada su se gosti ponadali da mogu da napadnu Barselonu usledio je još jedan gol u režiji Luisa Suareza koji postavlja konačan rezultat od 3:1.

Barselona se ovom pobedom izjednačila sa Realom na čelu tabele, dok je Eibar na 7. mestu sa 13 bodova.

Golove pogledajte OVDE.

86 Komentara

StefaNN
Monday, 26.10.2015
01:31

Pocinjem da verujem da stvarno stize sa vrha da se ovako sudi, nadam se da gresim.

Heisenberg321
Sunday, 25.10.2015
23:10

Suarez onaj pravi iz Liverpula! A sudije već počinju polako da šteluju Realu titulu, međutim uragan sledi od januara kao i prošle godine pa nema pomoći manekenima iz Madrida!

El Capitan
23:46

Tako legendaran lik i još legendarnija serija, a tako pogrešni argumenti :)

El Capitan
16:40

Nadam se da nisu,al' sve je moguće :D Što se tiče serije moja omiljena i definitivno jedna od najboljih ikada :)

StefaNN
01:27

A sto mislis da nece? Ti si bar uvek bio realan.

01:10

Baš naprotiv, argumenti su na mestu samo što se to vama navijačima Reala ne sviđa. ;)

22:16

ko god da igra u barseloni napred daje hettrik da stavis i pikea ima da postigne tri gola i fabregas je, to pokazuje koliko je mesi precenjen za argentinu ne mrda njega cini barselona boljim igracem nego sto jeste, batistuta izjavio da on sad igra u barseloni davao bi po 50 gola u sezoni lagano pa znate li da cristijano igra u barseloni sad davao bi po 100 gola sa onaj posed i sve.

Barça el honor
22:53

Druze kad citam tvoje komentare i onog brata sergia svaki put je smesno,ne znam sta bi mi ovde da nema vasih komentara :)

Eccentric
23:43

Hvala brt i ja uzivam. :)

23:06

Aman pomiri se sa tim da je Mesi najbolji igrač na svetu lakše će ti biti i posle nećeš morati da se brukaš ovde po sajtu posle svake utakmice.

Ter-Stegenn
22:11

Pvakvo sudjenje se i ocekuje..

Brat Sergio (La Decima)
22:00

Jedva cekam El Klasiko da ovoj barci utrpamo najmanje 3 gola.

Zlatna_Nozdrva_04
22:08

I to masas temu..mislim sekciju.Nije ovo rm ae zdravo sad.. 5-0,2-6.

21:31

Crveni karton Maskeranu zbog toga sto je pricao pomocnom sudiji dva minuta prije! Svaka cast sudijama, sad se vidi da je ono sve bila istina o pritisku sudija iz Madrida! Ovaj Eibar je toliko prljava ekipa da su trebali da dobiju 3-4 crvena kartona lagano! Suarez klasa, Nejmar isto tako, mala greska odbrane, ali se popravilo i tu stanje. Mes Que Un Club

21:27

Maskerano kazao kako su i tog sudiju podkupili xD

MesQueUnClub10
21:27

Bravo za Suareza!!!!Odlican je bio i Nejmar,al mora brze da se oslobadja lopte,tako ce i ubrzati napad a i izbeci da dobija po nogama stalno,ostali solidno (sem odbrane koja je opet problematicna).Sve u svemu ne laka,ali zasluzena pobeda.np.s. Crveni za Maskerana blago receno smesan...

rey de europa
21:24

Rutinski... prvi gol barse iz ofsajda, nejmar se baca po terenu...standardno

zeks
21:23

Fantasticni Suarez.Sudija je dopustao veoma prljavu igru Eibaru,imamo srece sto se neko nije povredio.Crveni za Maskerana presmesan,Napred Barsa!

barça mes que un clu
21:23

Suarez odlican danas, Neymar i Buskec takodje. Odbrana ponovo haos. Messi hvali i to dosta. Igra sa njim i bez njega nije ista.

StefaNN
21:21

Odlican Suarez, zasto je Maskerano dobio crveni?

Enciklopedija
21:24

Navijas za Barsu komentarises da je odlican,ne znas zasto je dobio crveni Maskerano..Nisis gledao utakmicu?

22:11

Mozda je gledao na netu utakmicu,vidis da pola ljudi i ne zna zasto je dobio crveni, da li zbog nekog prigovora kako sam procitao negde drugo ili zato sto je sudiju rukom zakacio.

StefaNN
21:56

Da, gledao sam utakmicu vidim prolazi maskerano pored sudije ovaj mu vadi crveni, komentator kaze da je zakacio sudiju, to nisam video, ne znam sto se javljas uopste?

LuisSuarezFB
21:37

Zakacio sudiju. Smesno i zalosno za sta sudija pokazuje crveni...

21:18

Crveni za Maskerana smesan...ako je razlog sto je sudiju zakacio rukom dok je prolazio sta reci o toj odluci? Samo je jos to falilo da sad odsustvuje 1 ili 2 utakmice.

21:37

Jos prekida akciju kod posljednjeg napada u toku predaje lopte Nejmara prema Suarezu za cistih 4:1. Ono se nikad ne prekida i uvijek se pusta da se akcija zavrsi.

LfcKutinjoo
21:17

Ocekivan triumf, ali bez Mesija nije isto. Bravo za Suareza nedostaje nam puno

21:16

Suarez klasa! Kakav je majstor,samo mu malo treba.Nejmar odigrao dobro,lepo namestio 2 gola,Buskec takodje dobar.Ponovo problemi u odbrani u 1.poluvremenu.Vazna pobeda protiv tvrdog Eibara.

21:15

Kakva Barselona!!!! Stize If Suarez na fifi 16. Barsa moze i bez Mesija do prvog mesta. Prvo Neymar hatrick pa sada Suarez. Pa Suarez asistencija pa onda Neymar asistencija. Najbolji napad a kada dodje Leo bice haos. Suarez najkompletniji napadac danasnjice i najbolji. Ako neko kaze Lewa onda ne prati celu 2015 godinu. Briljirao Lewa 4 tekme sad se vratio na staro. Odbrana je suplja i jedva cekam da dovedu nekog dobrog stopera. Napad ne treba jer je najbolji. I idemo jos do jedne titule pa i triple. Visca Barca!!! I

Carrick #16
02:25

suarez, aguero pa onda moze lewa ...

Misosesic
19:25

A sta taj Suarez je briljirao celu godinu nemoj molim te.Jednu utakmicu postigao het trik i odmah najbolji napadac na svetu.Lewandowski Aguero su mnogo ispred njega cak je i Obamejang u boljoj formi od Suareza.

disqus_OMdPrUeoi8
21:14

Samo da cestitam Realu titulu ove godine u Spaniji,jer ako ce Barsi biti ovakvo sudjenje na svakoj utakmici onda stvarno sramota,vece batine su dobili igraci Barse nego demonstranti u Podgorici.

dRose
21:25

Ao hahahaha svaka cast kralju na komentaru bravoo! Ovo se zna Maskeranov crveni karton ajde neka mi neko obajsni?

21:31

Pa vec stimaju za El Klasiko podkupljuju sudije,imas na Mundo Deportivo.Samo da ispliva sve na vidjelo.

Nemanja Radulovic
21:14

ovako odbrana ponovo jedan kiks i odmah primamo gol to je veliki minus i to mora da se resi pod hitno,drugo Neymar odlican 4 asistencije u 2 utakmice trenutno najbolji strelac i igrac primere mislim sta reci odmenjuje mesija u potpunosti, Suarez kad je skoncentrisan je nezaustavljiv u napadu odlican je bio nije promasivao i sad ono glavno ova sezona ce biti velika borba sa sudijama ne samo sa realom i atletikom znaci sve se sudi protiv barse a ovaj crveni mascerana i zuti pikea na kraju mislim sta reci ne bi ga dali ni u pomoravsko timockoj zoni a ne u primeri toliko.

S-I-M-K-E_
21:11

Boze,mi navijaci Barse treba da budemo privilegovani sto gledamo najbolji trio napadaca svih vremena,MSN....Jednostavno svako od njih moze postici 3-4 gola i isto tako asistirati....Kakvi fudbalski vanzemaljci...Neka strahuju ostali klubovi,jer kad se vrati Messi i kad istekne suspenzija Ardi Turanu,ima da bude ludilo.

21:29

Poslije zimske pauze, repriza prosle godine. Zivi bili pa vidjeli.

23:14

MSN nije najbolji trio ikada smejurija.

NAPRED BARSA!!!
21:11

Ovakvo sudjenje nije ni kod nas... Povraca mi se! Sve sam rekao ko je gledao sve mu je jasno...

real madrid
22:53

Prvi gol Barse iz ofsajda jesu vas ostetili bas puno.Simulacije Nejmara dovedu te do lidila.Svaki kontakt igraca ovi iz Barse se bacaju ko da ih pogodio grom.Sramota od ekipe.

La Pulga
12:15

A to sto je Eibar napravio 50 faulova a nisu dobili nijedan crveni a Maskerano za prigovor dobio direktan crveni to je ok jel da?

01:06

Navijac Reala prica o simuliranju? Da nije smijesno bilo bi zalosno. Zelim da i Kristiano ovako dobije jednu utakmicu batine pa cemo i mi da kazemo da je simulirao.