Barsa u 90. do preokreta protiv Arsenala!

• 04. avgust 2019.

• 22:11

Zanimljiva borba na Kamp Nou!

Fudbaleri Barselone savladali su večeras na svom ''Kamp Nou'' ekipu Arsenala sa 2:1, u meču za ''Žoan Gamper trofej''.

Katalonci su nastupili bez Mesija i Suareza u startnoj postavi, sa Grizmanom kao centralnim napadačem, ali ta postava nije donela rezultat u prvom poluvremenu.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, a nastavak meča doneo je veliki broj izmena na obe strane. Promena koja se Barseloni najviše isplatila, bio je ulazak Suareza u 63. minutu umeto Dembelea.

A kada je izgledalo da će posle 90 minuta biti nerešen rezultat, Luis Suarez donosi preokret i pobedu Barseloni. Roberto je uputio dugu loptu kroz sredinu u kazneni prostor Arsenala, gde se Suarez sjajno snašao i postigao pobedonosni pogodak - 2:1 za Barsu.

Dodajmo još da je za razliku od Suareza, Leo Mesi ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.