subota 02.11.2019.
17:55

Poraz Barselone u okviru 12. kola španskog prvenstva.

EPA-EFE/Alberto Estevez

Ekipa Barselone je danas gostovala ekipi Levantea u okviru 12 kola španskog prvenstva, a domaćini su izašli kao pobednici pošto su slavili sa 3:1 (0:1).

Gosti su imali inicijativu od samog starta utakmice, a svoju prednost na terenu su konačno materijalizovali nakon penala koji je iskoristio Lionel Mesi. Miramon je napravio penal, Mesi je precizno izveo penal za prednost gostiju.

Mogao je Mesi da duplira prednost Barse do kraja prvog poluvremena, ali je njegov udarac golman dobro odbranio i niko nije slutio da će doći do totalnog preokreta u nastavku.

Igrao se 61. minut kada je Kampana izašao 1 na 1 sa Ter Štegenom i postigao je gol za izjednačenje, a samo dva minuta kasnije nova lopta u mreži Barselone.

Borha Majoral je uspeo da se izbori za udarac i da postigne gol vredan bodova.

Konačnih 3:1 postavlja srpski fudbaler Nemanja Radoja čiji je udarac završio iza leđa golmana Barselone, a pritom je neko i dotakao loptu.

Uspeo je Lionel Mesi da smesti još jednu loptu u mrežu Levantea nakon što je prevario nekoliko igrača domaćeg tima, ali je sudija odlučio da dosudi ofsajd, sasvim zasluženo, jer je Grizman bio u nedozvoljenoj poziciji.

21:40

Valverde usta nije otvorio tokom utakmice.. bas sam ga pratio.. TRENERCINA!!!

20:58

Barsa nije taj kalibar da se komentari odmah pustaju nakon meca kao sto je slucaj sa premijer ligasima, realom, juventusom

10:54

Tu barsa umislja da je neko i nesto...a ne mogu em pojačanja da pogode, nece nijedan dobsr trener kod njih

P. S.
20:16

Niko ozbiljan nije ni očekivao bilo šta drugo osim poraza Barse, ali je svejedno impresivno sa kakvom lakoćom Valverde uspeva da nadmaši svoje standarde za gostovanja. Ako pretpostavimo da on ne radi namerno to što radi kako bi Barsa gubila utakmice, onda je za divljenje koliko je siguran da Levante neće moći da kazni nonšalantnu igru Barse sa gomilom grešaka u odbrani, te da će lagano moći bez ijednog čestitog napada do bodova golom iz penala, autogolom, grubom greškom protivničke odbrane, Messijevim slobodnjakom, čime god. I to naravno neće promeniti ni njegove izmene, ma koga da uvede umesto bilo koga.

Od nekada moćne Barse uspeo je da napravi ovo što smo gledali, a za totalni raspad ekipe na terenu i demonstraciju potpune nemoći gomilom faulova i žutih kartona ne mora na suprotnoj strani terena da se nalaze ni Liverpool, Bayern, City, PSG, pa čak ni Roma - dovoljan je i Levante.

19:11

Opet ista prica u gostima.Firpa nisu ni trebali kupovati ako ce Semedo igrati levog beka.Samo da dodje kraj sezone da ode najveci promasaj Barselone,Tata Martino je za ovoga genije

Tata Messi
19:01

Ova utakmica je zivi dokaz da je dosta toga trulo u Barseloni.Opet se javljaju situacije gde se prima veliki broj golova za kratko vreme.A zatim tu imamo i Valverdea koji je napravio sijaset glupih greseka.Prvo nije poveo Dembelea,pa onda mu Semedo pocinje na levom beku iako ima Firpa.Covek nimalo ne veruje mladim igracima.Vrhunac lose igre Barselone je podatak da je Grizman bio najbolji defanzivni igrac Barselone.Podatak da je Levante pretrcao 7km vise od Barselone govori koliko je mrtva i bezidejna igra Barselone.Najvise bi voleo da Real osvoji Ligu i da Valverde konacno odleti.

REVØLT
19:01

Radoja pre Lukica, bas sam i razmisljao da li da ga predlozim.

GoHardV3
18:58

Barsa povela iz penala koji je bio preko ofsajda jer cim je stani pani mora da se ne razocara katalonska provincija. Ocekujem da Majoralu bude slomljena noga u sledecoj utakmici protiv Katalonaca jer ko sme dati katalonskim provncijalcima gol za pobedu jos iz Realove skole :D