Barsa ponovo oštećena?!

subota 02.12.2017.
14:03

Aktuelni lider španske Primere ugostio je Seltu, a nakon 45 minuta nijedna ekipa nije u prednosti.

EPA/ALBERTO ESTEVEZ

Barselona je na "Kamp Nouu" ugostila Seltu u okviru 14. kola španskog šampionata, a rezultat je nakon prvih 45 minuta 1:1.

Poveli su gosti preko Jaga Aspasa u 20. minutu. Reprezentativac Španije je povukao kontru, poslao je loptu ka Gomezu koji je bio sam pred golom Barse, Ter Štegen je ipak maestralno intervenisao, ali je na odbitak naleteo Aspas, koji pogađa za 0:1

Ipak, samo dva minuta kasnije, Barsa dolazi do izjednačenja, strelac je bio Leo Mesi.

Paulinjo je progirao Argentinca, koji je iz kaznenog prostora lako pogodio mrežu Selte za 1:1.

Samo dva minuta nakon toga, novi sporan detalj. Luis Suarez je izbio sam pred golmana Selte nakon sjajnog pasa Mesija, Urugvajac je postigao gol, ali se sudija oglasio zbog navodne ofsajd pozicije, pa je pogodak "El Pistolera" poništen.

U nastavku pogledajte fotografiju, sa koje se može zaključiti da bivši napadač Liverpula i Ajaksa nije bio u ofsajd poziciji.

20 Komentara

Aleksandar Kosic
Saturday, 02.12.2017
18:16

Sad ce sigurno da pocnu komentari,kako su drugi timovi osteceni u korist Barse bla bla bla,naci ce se neki razlog da se umanje greske sudija u poslednje dvije utakmice Barse.

esadandrovic
17:28

Nista novo, ovo su iste kradje kao u prosloj godini, sve se radi na padu forme Barse. Real je najveca prevara od ekipe. Real je napravio najvecu prevaru kad uvelicava Ronalda. Ronaldo i Real dvije najvece prevare 21vijeka.

Barcelonista
16:48

Sprdnja...sto drugo reci ;-) Trebao bi Per(v)ez ovoga Tebasa i sudije na rucak da povede :-)

Rise up
16:04

2 boda protiv Valensije,2 boda danas znaci 4 boda mora da se smanji zaostatak,kako drugacije? Barselona da bi pobedila mora dati 2 ili 3 gola vise od protivnika.

Don Andres
16:03

2. utakmica zaredom gdje je barsa strasno ostecena. i to se radi o ociglednim greskama koje se vide iz zadnjeg reda tribina.. doduse, kako ovaj 'revolucionar' vodi ekipu divno je cudo da su imali ovoliku prednost na tabeli uopste. njemu je rakitic glavni igrac. mozes misliti kad iniesta izlazi iz igre prije njega. semedo nije bio ni u protokolu na njegovoj poziciji igra sjajni vezista. ciji se kvaliteti gube jer igra na 50ak metara od gola. nevjerovatne stvari.

Boixos_Nois
15:20

Lijepo sam ja rekao... Opet je počela misija 'ne daj Barsi da osvoji titulu'... U zadnje 4 utakmice Barselona je pokradena u 3. Protiv Sevilje za 2 penala, protiv Valensije čist gol i danas....

Crveno boja ljubavi
15:08

Nije ofsajd! Tipa,ovu situaciju je tesko proceniti,jer ovo je milisekunda u ovoj slici,pola sekunde kasnije,Suarez je 5metara iza zadnjeg igraca odbrane i sudija dize zastavu,zato je glupo da nije uveden VAR. Mada koliko su sudili za njih,mora se polako vracati.

Garban
15:06

Kad se Barsa ošteti onda se o tome priča na sva zvona, a kad bude protivnik oštećen, što se često i dešava onda niko ništa ne govori.

Boixos_Nois
15:17

O čemu ti? Upravo je obrnuto jer i kada Barsa bude oštećena većinom dobijaju te utakmice pa to niko i ne spominje... A takvih utakmica je milion...

PratimFudbalOd2005:(
16:30

Je se ne sjecam da se jednom desilo da je neko ostecen protiv barse da nisu svi to prokomentarisali

16:03

Rasel Krou
15:05

Sudije u Spaniji su ubjedljivo najgore od TOP 5 liga, to nije nista novo. Bez obzira sto su X puta 'grijesile' u Barsinu korist, to nije opravdanje za ovakve ocigledne greska.

World is.... REAL
15:22

Kako su druze ovo ocigledne greske? Znas ti kako je ovo tesko proceniti?

kurcelicu, USTASO!!!
16:19

Ovo tebi nije ocigledna greska? Prijatelju, bar pola metra je bio iza igraca odbrane.

Don Andres
16:05

linijskim sudijama jeste tezak posao. nije lako zamisliti u glavi liniju ofsajda i obraditi informacije u sekundi da li je napadac bio iza te imaginarne linije. na zalost ovog sudije, nije mu trebala imaginarna linija jer je imao liniju nacrtanu na terenu, bukvalno. potpuno neoprostiva greska. ili sudija nema pojma ili je namjerno ovo uradio. 3. opcija ne postoji.

15:35

Ocigledna greska? Idi prati golf.

Rasel Krou
15:27

Sta je tesko proceniti? Pa igrac koji je blizi linijskom sudiji je zakasnio da postavi ofsajd zamku, bio je na 15 metara od linijskog sudije. O cemu pricas?