Zahvaljujući Đeraru Pikeu.

Beta/AP Photo/Kerstin Joensson

O kakvom rekordu je reč?

Tiče se nepobedivosti.

Barselona nije osetila gorčinu poraza u prvenstvu posle 22 odigrana kola, što se nije desilo nikada do sada u istoriji katalonskog giganta.

Lider Primere je bio na pragu poraza u gradskom derbiju protiv Espanjola u gostima, ali se Đerar Pike u finišu pobrinuo da to toga ne dođe.

Inače, katalonski derbi je odigran u užasnim uslovima, opširnije o tome čitajte u nastavku.

15 Komentara

V84
Monday, 05.02.2018
12:07

Steta sto cemo morati da gleadmo pikea jos neko vreme kao startnog stopera barse samo zato jer je katalonac, svaka cast na tome ukoliko je on stvarno preko sakire zavrsio ogromno sponzorstvo od strane kineskog rakutena... Kada bi doveli pored umtitija jos jednog takvog stopera, tu vise ni tenk ne bi mogao proci.

Goran Stanojkov
07:45

Zahvaljujuci Pikea Espanjol je poveo neznam kako je moguce na takav teren da svaki put vraca loptu Ter Stegenu koji isto tako nezna ispucavati loptu

Besplatan_tehnicki
05:34

Rekord? Pa kako drugacije. Drugacije ne umemo

ixyco96
02:13

Svaka cast,kolika greska,tolika ispravka.Cak se i videlo da je zeleo da da gol (ispravi svoju gresku) . (Y)

MalaSkoljkica
00:38

Gde su ljudi koji kazu da je Real najbolji zato sto vole kad se Pederonaldo slika u gacicama? :)

12:05

Madridiots,Penaldians...Madridogs zvuci nekako isforsirano...

00:36

Visça Barca, najaci smo, gde ste fanovi Pederonalde ?

Rise up
Sunday, 04.02.2018
21:53

Bez obzira sto su igrali Pako i Dinj da je bio normalan teren dala bi Barselona 2-3 gola na individualan kvalitet ulaskom Mesija i Albe u drugom poluvremenu.

14:01

Nisu njemu krive sudije nego dete udara kontru svima koji komentarišu ono što vide: da je Real sve što je osvojio osvojio zahvaljujući sudijama. :D

11:33

Svaku sezonu sudije pomazu Barsu u El klasiko 2-6 5-0 0-4 0-3 i dalje komentarises na netu uzivaj u Barsine rekorde i promeni tim za koji navijas to su ti najveci prevaranti fudbala i idi kuci na -19 i zelezo se raspada