17:31

Kakva golčina Baneta Ivanovića, bek Čelsija ne prestaje da nas oduševljava.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Čelsi danas igra u Birmuingemu protiv Ason Vile, a kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović je po ko zna koji put pokazao koliko znači ovoj ekipi Čelsija.

Murinjov tim danas vodi veliku borbu protiv motivisanog domaćina, kako bi ostvario novu pobedu i dodatno se približio osvajanju titule.

Sredinom drugog poluvremena, rezultat na semaforu je bio 1-1, a onda, u 66. minutu, naš Bane Ivanović je kao i uvek kada je važno, bio na pravom mestu u pravo vreme, majstorski je zahvatio loptu volej udarcem i savladao nemoćnog golmana Guzana, za vođstvo Čelsija od 2:1.

Banetov gol možete da pogledate OVDE.

Eto, još uvek smo pod utiskom onog Banetovog pobedonosnog gola koji je dao Livrepulu u polufinalu Liga Kupa, a fantastični Srbin je ponovo zablistao u ulozi golgetera.