Bane kapiten drži vrh, Despotović pogodio, moskovski derbiji pripali Dinamu i Spartaku

nedelja 27.10.2019.
20:54

Evo rezultata iz ruske Premijer lige.

Beta/AP Photo/Jens Meyer

Zenit je i dalje na samom vrhu. Ekipa Sergeja Semaka je danas uspela da slavi u Samari protiv istoimene ekipe sa 0:2.

Golove za goste postigli su Juri Žirkov u 28. minutu, kao i Artjom Dzjuba u 4. minutu nadoknade utakmice.

Bane je kao kapiten predvodio gostujući tim, dok je za Samaru svih 90 minuta igrao Srđan Mijailović.

Danas su odigrana i dva moskovska derbija. CSKA je dočekao Dinamo, a gosti su izašli kao pobednici golom u 85. minutu koji je postigao Ndjie.

U prvom poluvremenu je Vlašić promašio penal za domaće.

Lokomotiva je razočarala svoje navijače porazom od ekipe CSKA, bilo je veoma ubedljivih 0:3. Ponse je doveo goste u prednost 57. minutu, da bi Larson sa dva gola zapečatio sudbinu domaćina u 79. i 81. minutu.

Krasnodar je dočekao Orenburg, i nije uspeo da slavi. Gosti su preko srpskog golgetera Despotovića stigli do 0:1 u 32. minutu, srpski fudbaler je iskoristio odbitak i sa par metara je postigao gol.

Ipak, do kraja poluvremena Fernandes uspeva da izjednači rezultat na 1:1.