nedelja 29.07.2018.
16:31

Priznanje za srpskog asa.

EPA-EFE/FILIP SINGER

Ovog vikenda počela je nova sezona u ruskoj Premijer ligi, a Zenit je startovao pobedom na gostovanju ekipi Jeniseja.

Tim iz Sankt Petersburga slavio je sa 2:0, ali našu najveću pažnju privukla je činjenica da ih je kao kapiten predvodio naš reprezentativac Branislav Ivanović.

Znate već da mu je kapitenska traka nedavno oduzeta u reprezentaciji Srbije i ta uloga pripala Aleksandru Kolarovu, ali nije dugo čekao da makar u svom klubu ponovo postane kapiten.

Kada je sama utakmica u pitanju, ekipi Zenita je dugo trebalo da slomi otpor rivala, koji je odolevao do 81. minuta utakmice. Tada je Dzjuba doveo Zenit u vođstvo, a četiri minuta kasnije Kuzjaev je postavio konačnih 2:0.

U poraženoj ekipi Rade Dugalić je odigrao svih 90 minuta, a u drugom poluvremenu priliku da zaigra dobio je Marko Obradović.