''Bambijevi'' projektili za Ligu šampiona!

ponedeljak 25.05.2015.
21:53

Sam finiš je sezone i u Rusiji, a večeras je CSKA u Moskvi ostvcario veoma važnu pobedu u borbi za plasman u Ligu šampiona. Sjajan gol ''Bambija'' Tošića.

uefa.com
uefa.com

Fudbaleri moskovskog CSKA savladali su večeras pred svojim navijačima ekipu Rubina iz Kazanja sa ubedljivih 3-0 i tako se zadržali na drugom mestu na tabeli, kolo pre kraja sezone.

Ogroman doprinos ovom trijumfu ''Armejaca'' dao je naš reprezentativac Zoran ''Bambi'' Tošić, koji je postigao dva prelepa gola!

On je ''načeo'' goste u finišu prvog poluvremena, u 43. minutu, da bi još jednim projektilom u 54. minutu zapečatio sudbinu gostiju.

Konačnih 3-0 postavio je Eremenko u 59. minutu.

U prilogu pogledajte golove, svaka čast, ''Bambi''!

Vrh tabele uoči poslednjeg kola: Zenit 64, CSKA 59, Krasnodar 59, Dinamo Moskva 49, Rubin Kazanj 47...