"Bambijev" ples - Het-trik i asistencija!

• 17. jul 2014.

• 19:09

Srpski internacionalac Zoran Tošić doneo je moskovskom CSKA titulu golom u poslednjem kolu ruske Premijer lige a pripreme za novu sezonu otvorio je het-trikom, asistencijom i sjajnom igrom u kontrolnom meču koji CSKA odigrao protiv Dinama.

Fudbaleri CSKA iz Moskve otvorili su pripreme za novu sezonu ubedljivom pobedom nad niželigašem iz Barnaula kojeg su na današnjem kontrolnom susretu savladali rezultatom 7:1 (5:0).

Šampion Rusije igrao je u najjačem sastavu a fantastičnu partiju danas je upisao i naš Zoran Tošić koji je sa tri gola i jednom asistencijom bio ubedljivo najbolji na terenu.

Upravo je srpski internacionalac golovima u 6. i 14. minutu najavio goleadu a onda je dva gola za Moskovljane postigao Seidu Dumbija.

"Bambi" je het-trik kompletirao u 43. minutu a onda je u drugom delu susreta uspeo da upiše i asistenciju kod gola Zubera.

Dinamo je do počasnog gola stigao u 60. minutu meča a treba reći i to da je Igor Akinfeec pri rezultatu 4:0 odbranio penal.