Balotelijevo remek-delo prekinulo mučenje Milana!

• Autor: Boris Jovanović

• 14. februar 2014.

• 22:49

"Rosoneri" očajni, a onda je Baloteliju dozlogrdilo, postigao gol kakav se retko viđa pa su bodovi ostali na "San Siru"!

Dosadno prvo poluvreme, Milan nemoćan da stvori priliku, iako su imali loptu više u svom posedu. Baloteli je imao jedinu priliku za "Rosonere", kada je loše reagovao posle odbijene lopte Kurćija.

Na drugoj strani, Abijati odličan, iskusni Rolando Bjanki je mogao Emilijane da dovede do prednosti.

U nastavku su gosti bili bliži pobedi. Papadopulos je već video loptu u golu, sjajna parada Abijatija spasila je Milan. Pre toga je Kristaldo pretio domaćima, a jedina šansa za Milan nastala je posle gužve, pred golom je bio Pacini, Kaka i Baloteli se nisu snašli pred golom.

I onda je dojadilo Mariju Baloteli, pravi balistički projektil, jedino zbog čega je vredelo gledati ovaj meč. Nije se ni radovao, na kraju 1:0,  tri boda za Milan, ali to je sve čime Sedorf može da bude zadovoljan.

Ostali mečevi na programu su u naredna tri dana, evo i parova.