• Autor: Filip Mitrović

• 19. avgust 2013.

• 07:21

Alegri će računati na usluge Marija Balotelija na kvalifikacionom meču za ulazk u grupnu fazu protiv holandskog vicešampiona.

'Rosoneri' gostuju na "Filips Areni" u utorak 20. avgusta u prvom meču kvalifikacija LŠ, a ono što najviše može daraduje navijače Milana je oporavak Balotelija od povrede.

"Supermario" je odigrao prijateljski meč protiv niželigaša Dertone i slavio s ubedljivih 11:0, a Baloteli je postigao dva gola u prvih 45 minuta.

Na poluvreemnu je izašao iz igre, jer Masimilijano Alegri nije želeo dodatno da ga troši, a i da bi proverio formu drugih napadača.

Baloteli je vukao povredu kolena zbog koje je propustio prijateljski duel između Italije i Argentine na 'Olimpiku' koji je igran u čast Pape Franje I.