Baloteli ponovo obeležio kolo u Francuskoj i odveo Nicu na čelo!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 21. septembar 2016.

• 20:55

Sjajni Mario Baloteli je pravi junak Nice pošto je sa dva gola uspeo da sruši Monako.

Nica je prvoplasirana ekipa na tabeli francuskog šampionata nakon šest odigranih kola.

Za ovo najviše treba da se zahvale Mariju Baloteliju koji je u meču protiv dosadašnje prvoplasirane ekipe, Monaka, postigao dva gola.

Nica je povela goloma Bajsea na asistenciju Serija u 17. minutu, da bi u 30. minutu Mario Baloteli uspeo da povisi na 2:0 nakon asistencije Belhande koji je ponovo odigrao sjajan meč.

Prvi gol Marija Balotelija pogledajte ovde.

Igrao se 68. minut kada je sve bilo rešeno.

Bila je to fenomenalna akcija Nice, Baloteli je izbegao ofsajd na asistenciju Rikarda i pogodio za 3:0.

Monako je ostao sa igračem manje, Subašić je odbranio i penal, ali je kasnije ponovo morao da vadi loptu iz mreže nakon gola Plee na asistenciju Siprijena.

Lion je gubio sa 1:0 od Monpeljea od 4. minuta, ai je u 8. minutu Poati dobio crveni karton, pa su domaćini na stadionu u Lionu imali lak zadatak do kraja.

Fekir je postigao dva, baš kao i Toliso, a Korne je uspeo da dokusuri goste za 5:1. Ovo je Lionu prva pobeda nakon tri kola.

U mečevima Bastija - Nansi i Nant - Sent Etjen nije bilo golova, dok je Bordo u gostima uspeo da savlada Mec sa 3:0. Inače, u ovom meču nismo videli niti Biševca, niti Gajića.

Pored ovih mečeva, Anžer je dobio Kaen sa 2:1, dok je Gengan minimalno slavio sa 1:0 protiv Lorijena.