Bajern već izbio na čelo tabele, Levandovski i Gorecka briljirali

subota 01.09.2018.
20:20

Bajern iz Minhena je već u drugom kolu zauzeo prvo mesto na tabeli pobedom protiv Štutgarta u gostima.

Epa/Lukas Barth-Tuttas

Bajern se namučio protiv Hofenhajma u prvom kolu, a već u drugom je uhvatio potpuni zalet u Bundesligi i sada se nalazi na prvom mestu tabele.

Danas je ekipa Nika Kovača uspela da savlada Štutgart sa 0:3, a podatak da domaćin nije uputio udarac u okvir gola koji je čuvao Nojer vam dovoljno govori u prilog tome ko je danas bio bolji rival.

Leon Gorecka je otvorio rivala danas, u 37. minutu je uspeo da sjajnim udarcem sa 15-16 metara pogodi sam ugao gola golmana Cilera i da donese prednost Bajernu.

Već u 62. minutu Bajern je duplirao prednost, Gorecka je ponovo briljirao, odložio je loptu Levandovskom koji dobrim udarcem vara Cilera za 2:0.

Konačnih 3:0 postavlja Tomas Miler nakon fantastične asistencije petom Roberta Levandovskog.