Bajern ubedljiv protiv Hanze

• Autor: Vladimir Danilović

• 14. jul 2013.

• 22:41

Bajern Minhen je odigrao još jednu pripremnu utakmicu u novoj sezoni, u kojoj je lako savladao Hanzu iz Roštoka, rezultatom 4:0.

Bajern je posle meča koji je odigrao u subotu protiv ekipe Grosapaha, danas imao težu proveru, a protivnik je bila ekipa Hanze.

Posle dvadeset minuta igre, Lam je doveo bavarce u prednost, izbegavši ofsajd zamku.

Četiri minuta kasnije, Riberi je doneo drugi pogodak Bavarcima, a asistent ovoga puta bio je Klaudio Pizaro, pa Francuzu nije bilo teško da savlada golmana hanze Johana Brinkisa.

Na treći gol se čekalo do 75. minuta, kada je Miler sjajnim pogotkom povećao rezultat svog tima.

Konačan rezultat je postigao gol za konačan rezultat od 4.0, udarcem glavom na sistenciju Šaćirija.

Sav prihod od utakmice ide Hanzi, koja se nalazi u velikim finansijskim problemima.