nedelja 27.10.2019.
17:04

Odličan rezultat za protivnika Partizana u okviru Lige Evrope.

EPA-EFE/OLIVIER HOSLET

Partizanov najveći protivnik u borbi za plasman u drugu fazu Lige Evrope biće AZ, a po svemu sudeći crno-beli neće imati nimalo lak zadatak.

AZ je u fantastičnoj formi što dokazuje i rezultat protiv PSV-a, danas su slavili protiv jednog od favorita za osvajanje titule u Holandiji rezultatom 0:4!

Ipak, pobeda gostiju ide na dušu Tomasa koji je dobio crveni kartonu 22. minutu utakmice, gosti su od tada dominirali utakmicom.

Boadu je postigao dva gola krajem prvog poluvremena, da bi u drugom Svenson i De Vit zapečatili sudbinu domaćina.

Ovom pobedom je AZ uspeo da se domogne drugog mesta na tabeli koje sada deli sa današnjim protivnikom.