Autogol nade za Napolitance

• 09. februar 2012.

• 22:50

Večeras je odigrana i druga polufinalna utakmica Kupa Italije. Sijena na svom terenu stekla minumalnu prednost protiv Napolija, koja je mogla da bude i ubedljivija da odbrana domaćih nije kapitulirala pred kraj meča.

U utakmici polufinala Kupa Italije Sijena je večeras na svom terenu savladala Napoli rezultatom 2:1.

Domaći tim, na čijem golu ponovo nije bilo Žerljka Brkića, poveo je u finišu prvog poluvremena golom Fereire, da bi u 66. minutu D'Agostino duplirao prednost kojom bi domaći bili više nego zadovoljni pred revanš.

Međutim, četiri minuta pre kraja, Pezoli je postigao autogol, smanjivši na 2:1, pa tako Napolitanci i pored poraza mogu da budu zadovoljni krajnjim ishodom.

Podsetimo, sinoć je u prvom polufinalu Juventus savladao domaći Milan takođe sa 2:1.