subota 30.09.2017.
22:35

Atletiko Madrid nije uspeo da zabeleži danas tri boda u predgrađu Madrida.

EPA/VICTOR LERENA

Deportivo Leganes danas je uspeo da "otkine" bod ekipi Atletiko Madrida na svom stadionu pošto je bilo 0:0.

Prvi su pripretili fudbaleri Leganesa, mao je šansu Klaudio Buvue, ali je promašio gol, a nakon toga pokušao je Stefan Savić na drugoj strani, ali je njegov udarac odbranio golman Kueljar.

El Žar je promašio veliku šansu za Leganes, Oblak je sjajno intervenisao u 54. minutu, a domaći su imali još jednu šansu do kraja utakmice i to preko Siovasa, ali je ponovo Oblak bio na mestu.

U 72. minutu Atletiko je mogao do prednosti, ali je Kueljar bio ponovo odličan kada je Godin uputio udarac.

Dakle, nakon ovog 7. kola, Atletiko je trenutno na 3. mestu sa 15 bodova, izgubio je mesto broj 2 pošto je Sevilja danas slavila protiv Malage.

Sa druge strane, Leganes je na odličnom 7. mestu sa 11 bodova, ali može da ga pretekne Real Sosijedad koji sutra igra protiv Betisa.