20:22

Atletiko Madrid doživeo novi poraz.

EPA-EFE/JAVIER ZORRILLA

Teški porazi za Atletiko Madrid u periodu od samo nekoliko dana.

Nakon onog poraza od Juventusa u okviru osmine finala Lige šampiona, ekipa Dijega Simeonea je poražena i od Atletik Bilbaa rezultatom 2:0.

Domaći su bili bolji rival, stvarali su šanse, bili opasni pred golom rivala i na kraju možemo slobodno reći da su zasluženo stigli do tri boda.

Atletiko je ovim porazom izgubio korak za Barselonom koja sada ima 7 bodova više, ali i utakmicu manje od "Jorgandžija".

Oba gola na današnjem meču videli smo u drugom poluvremenu, odnosno u poslednjoj četvrtini utakmice.

Prvo je Injaki Vilijams uspeo da na asistenciju Kordobe (koji je možda želeo i da šutira) postigne gol nakon greške odbrane Atletika, da bi do kraja utakmice i Kodro postigao gol, igrao se 85. minut kada je svaka nada Atletiko Madrida bila ugašena.

Ponovo su domaći imali dosta prostora u napadu, Atletiko je bio dekoncentrisan u odbrani i na kraju je Kodro uspeo uz pomoć odbrambenog igrača gostiju da postigne gol.