Atletiko sve moćniji, raspucali se Grizman i Tores!

• 17. septembar 2016.

• 18:09

Iz kola u kolo, ''Jorgandžije'' pružaju sve bolje partije u Primeri.

U drugoj današnjoj utakmici četvrtog kola španske Primere, Atletiko je na svom terenu deklasirao ekipu Sportinga iz Hihona rezultatom 5:0.

Samo dva minuta bilo je dovoljno Grizmanu da ''načne'' goste, na asistenciju Gameira, da bi već posle pet minuta igre na semaforu stajalo 2:0!

Ovoga puta, Gameiro u ulozi strelca, a asistenciju je upisao Filipe Luis.

Kakve takve-nade gostiju da eventualno mogu do preokreta ugasio je već u 31. minutu Grizman svojim drugim golom, za više nego ubedljivih 3:0 na poluvremenu.

Taj rezultat ostao je na snazi sve dok na teren nije ušao Fernando Tores. ''El Ninjo'' je u 69. minutu zamenio Grizmana, a samo tri minuta kasnije pogodio za 4:0.

Time se nije zadovoljio, pa se u nadoknadi vremena, svojim drugim golom, ovogfa puta sa bele tačke,  pobrinuo i za ''petardu'' - 5:0. Druga pobeda Atletika od početka sezone u Primeri.