Atletiko preživeo u borbi za titulu zahvaljujući Oblaku, ali i sudijama!

subota 27.04.2019.
18:10

Sreća, sudija, Oblak, autogol... Uglavnom, Atletiko i dalje u borbi za titulu. Ipak, Barsa može sve da okonča večeras.

EPA-EFE/Juanjo Martín

Da je Atletiko danas odigrao nerešeno protiv Valjadolida, mogli bismo slobodno da kažemo da će Barselona osvojiti titulu, ali pobedom protiv ekipe koja se bori za opstanak je i dalje u trci, koliko-toliko.

Atletiko je danas savladao Valjadolid sa 1:0, ali možemo reći da baš i nisu zaslužili trijumf na ovoj utakmici.

Jan Oblak je danas igrač utakmice, gosti su igrali hrabro, ali nisu stigli ni do jednog boda.

Da zlo po njih bude veće, postigli su gol, ali u svoju mrežu, strelac je bio Fernandez glavom nakon centaršuta sa leve strane napada Atletika, igrao se 66. minut.

Gosti su mogli do izjednačenja nekoliko puta, posebno apostrofiramo detalj iz 89. minuta kada je sudija i nakon VAR-a propustio da dosudi igranje rukom Arijasa u kaznenom prostoru Atletiko Madrida.

Barsa večeras može da reši pitanje osvajanja titule ukoliko savlada Levante.