Atletiko pobedio, Grizman junak!

subota 18.04.2015.
20:00

Aktuelni šampion Španije učvrstio se na trećem mestu na tabeli Primere, pošto je večeras kao gost savladao ekipu La Korunje.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

U drugoj današnjoj utakmici 32. kola španske Primere, Atletiko je slavio na ''Rijazoru'', savladavši domaću La Korunju rezultatom 2-1.

Junak pobede Madriđana bio je dvostruki strelac Antoan Grizman, koji je već u prvih dvadesetak doneo osetnu prednost ''Jorgandžijama''.

Njegov prvig gol, postignut već u petom minutu utakmice bio je prava majstorija, o čemu ste još tokom meča mogli da čitate OVDE.

Na drugi gol se čekalo do 22. minuta, kada je Grizman, gotovo sa istog mesta kao kod prvog gola, iskosa sa desne strane ponovo savladao golmana Fabrija - 0:2.

Ovaj rezultat je ostao na snazi sve do 78. minuta, kada je Oriol Rijera postigao počasni gol za domaće - 1:2.

Golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.

Podsetimo, Barselona je ranije danas na svom terenu savladala Valensiju sa 2-0.