subota 10.02.2018.
18:23

Atletiko Madrid je sada na samo 6 bodova razlike, ali ima i utakmicu više.

Epa/Friedemann Vogel

Barselona sada ima samo 6 bodova više od Atletiko Madrida, ali i utakmicu manje, nakon najnovije pobede ekipe Dijega Simeonea.

Danas je Atletiko Madrid slavio protiv Malage u gostima, bilo je 1:0, a jedini gol smo videli u 1. minutu utakmice. Tačno 59 sekundi je prošlo od prvog sudijskog zvižduka kada je lopta došla do Grizmana koji je nakon izblokiranog šuta Saula uspeo da pogodi sa pet metara za 0:1.

Idelan razvoj situacije za Dijega Simeonea, Malaga je napadala, ali nije uspela da ugrozi Atletiko Madrid do kraja utakmice, pa je rezultat ostao 0:1 do samog kraja.

Atletiko nije izgledao ubedljivo danas, ali su stigli do nova tri boda što je najbitnije u ovom trenutku, ostavili su trku za titulu zanimljivom.

Barsa svoj meč igra sutra i to protiv Hetafea.