Atletiko deklasirao Sosijedad

• 21. januar 2012.

• 22:20

Pravi debakl na svom terenu doživela je ekipa Sosijedada u večerašnjoj utakmici 19. kola španske Primere. Atletiko je u finišu meča došao do novog ubedljivog trijumfa. Falkao trostruki strelac.

Fudbaleri madridskog Atletika zabeležili su novu pobedu u Primeri. Posle prošlonedeljnih 3:0 protiv Viljareala, ''jorgandžije'' su večeras bile još ubedljivije na gostovanju ekipi Sosijedada.

Meč je završen pobedom Atletika rezultatom 4:0, pa su se Madriđani sada izjednačili sa Bilbaom i Osasunom na deobi šestog mesta na tabeli sa 26 osvojenih bodova.

Gosti su poveli već u 3. minutu kada je Falkao bio precizan sa bele tačke. Kako je počelo prvo, u istom stilu započelo je i drugo poluvreme. Posle samo dva minuta igre u nastavku, Adrijan je duplirao prednost Atletika, a finiš meča ponovo je protekao u znaku Falkaa.

Napadač Madriđana je postigao još dva gola, u 83. i 90. minutu, oba puta posle akcija sa Kokeom, za konačnih 4:0.

Sosijedad je ostao na 14. mestu sa 21 osvojenim bodom.

szólj hozzá: Sociedad v Atletico 0:4 GOALS