Atalantina "petarda", NEZAUSTAVLJIVI Kolumbijac, nema igrača u boljoj formi na svetu!

14:25

Atalanta je slavila sa ubedljivih 5:0 na gostovanju Frozinoneu.

Epa/Stefano Lancia

Neverovatna partija Duvana Zapate.

Kolumbijski napadač je postigao četiri gola u pobedi protiv Frozinonea od 0:5 (0:2), odigrao još jednu fantastičnu utakmicu, postigao i svoj 14. gol u poslednjih 8 utakmica. Nema utakmice u poslednjih osam na kojoj nije postigao makar jedan gol.

Forma kakvom ne može niti jedan fudbaler na svetu da se pohvali, a da igra u najjačim ligama sveta.

Manćini je doveo goste u prednost u 11. minutu, a Zapata je svoju seriju krenuo pred sam kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu het-trik za velikih 0:5, bila je ovo 9. pobeda Atalante u ovoj sezoni Serije A.

Frozinone ostaje u zoni ispadanja, veoma teško će do opstanka ove sezone.