sreda 30.09.2020.
22:41

Fantastičan početak Atalante u novoj sezoni.

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Ekipa Lacija je danas u okviru Serije A dočekala Atalantu, a gosti su odneli čitav plen i pritom bili prilično ubedljivi sa 1:4 (0:3).

Već u 10. minutu gosti dolaze do prednosti preko Robina Gosensa, dočekao je loptu koja mu se odbila, pa je savladao Strakošu za 0:1.

Daleko od toga da je Lacio bio nemoćan, jednostavno je Atalanta bila ta koja je koristila svoje šanse na današnjem meču. Već u 32. minutu 0:2, Hatebur je dočekao loptu, opalio je i pogodio za veliku prednost svog tima.

U 41. minutu pravi problemi za Lacio, retko ko je očekivao da će Atalanta imati ovako visok rezultat na poluvremenu. Gomez uspeva da dobije loptu u kaznenom prostoru, savladao je Strakošu za velikih, velikih i nedostižnih 0:3.

Marušić je imao dobru šansu za Lacio kada mu je Sportielo odbranio, a onda i gol u mreži Atalante. Sergej Milinković-Savić je pronašao Kaiseda, ovaj je konačno pogodio.

Moglo je svašta da bude da je Imobile pogodio u 59. minutu kada je lopta prohujala pored leve stative, a onda na drugoj strani kazna.

Baner 10

Malinovski dodaje do Gomeza koji uspeva da iskoristi svoju šansu za konačnih 1:4.

Velika pobeda Atalante, nastavili su tamo gde su stali prošle sezone, da li su kandidati za titulu?