ponedeljak 27.11.2017.
22:42

Kao što se i očekivalo.

Beta/Angelo Carconi /ANSA via AP

Fudbaleri Atalante naneli su 14. poraz ekipi Beneventa, pošto su nasvom stadionu slavili rezultatom 1:0, u poslednjem meču 14. kolaSerije A.

Benevento je i večeras uspeo da pruži solidan otpor do određenog momenta, Atalanta je stvarala šanse, dok su se gosti grčevito branili.

Tim iz Bergama je otpor Beneventa slomio tek u 75. minutu kada je Kristante iskoristio asistenciju Iličića i pogodio za 1:0.

Atalanta je tako prekinula niz od tri utakmice bez pobede i sada je tačno na sredini tabele sa 19 bodova, koliko ima i Torino.

Nesrećni Benevento je nastavio očajan niz, ovo je bio njihov 14 poraz u nizu, pa je i dalje to jedina ekipa bez ijednog osvojenog boda u Seriji A, pa je možemo slobodno da kažemo jasno da će se vratiti u Seriju B posle godinu dana.